• Polski
  • English

 

sorbonne_0 strong-gold_0 tulip-strong-gold-5_x2000_crop_center_0

„Żurakowscy Gospodarstwo Ogrodnicze” jest firmą zajmującą się ogrodnictwem od dwóch pokoleń. Rodzinne Gospodarstwo Ogrodnicze z ponad 30-letnim doświadczeniem mieści się w Częstochowie.
Właściciele firmy, posiadają duże doświadczenie w uprawie kwiatów ciętych. Hodowla roślin to ich pasja poparta fachową wiedzą.

 

Gospodarstwo Ogrodnicze zajmuje się produkcją i sprzedażą kwiatów ciętych.

 

Początkowo w Gospodarstwie były uprawiane różne kwiaty, m.in.: gerbery, róże i hiacynty. Z upływem czasu firma skoncentrowała się i wyspecjalizowała w hodowli tulipanów oraz lilii orientalnych i azjatyckich.

 

Produkcja kwiatów odbywa się z wykorzystaniem najnowszych metod uprawy i ochrony roślin. Firma stawia na bardzo dobrą i wysoką jakość roślin o zróżnicowanych parametrach.

 

Produkcja jest stale poszerzana o nowe gatunki i odmiany. Gospodarstwo Ogrodnicze kładzie duży nacisk na ścisłą współpracę

z odbiorcami i podtrzymywanie dobrej, wyrobionej przez lata marki.

 

W tym celu ogrodnictwo jest cały czas unowocześniane technicznie. Rośliny, są starannie selekcjonowane i w sposób estetyczny przygotowywane do sprzedaży (zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą). Firma chce być postrzegana jako nowoczesna, elastyczna we współpracy i godna zaufania.